Menu

District commissies

District Noord

Wat

Wie

Contact

DTC Noord

DTCAG@noord.kngu.nl

Wedstrijdzaken Friesland


acrofriesland@noord.kngu.nl

Wedstrijdzaken Groningen

Anneke Sassen

acrogroningen@noord.kngu.nl

Wedstrijdzaken Drenthe

 Sanneke Strous

acrodrenthe@noord.kngu.nl

TC Groningen

 

 

Wedstrijdzaken

Anneke Sassen

J.Nuus@kpnplanet.nl

Wedstrijdorganisatie

Stiena Rozema

stiena-rozema@hotmail.com

Juryzaken

Zora Luijkx

j.luijkx2@kpnplanet.nl

TC Drenthe

 

acrodrenthe@gmail.com

Sanneke Strous

 

 

Joyce van Dijk

 

 

Anke Rütze

 

 


District Oost

Wat

Wie

Contact

DTC AG OostDTCAG@oost.kngu.nl

Wedstrijdzaken

Mandy Stegeman

DTCAG.wedstrijdzaken@oost.kngu.nl

Organisatie

Marjolein de Bree

DTCAG.organisatie@oost.kngu.nl

 

Saskia Hesselink

 

 

Anita Knul

 

Juryzaken:

 

DTCAG.juryzaken@oost.kngu.nl

Indelingen

Nicky Tijdeman

 

Wedstrijdbladen

Femie van Schoonhoven

 DTCAG.wedstrijdbladen@oost.kngu.nl

 

Suzanne Ringsma

 

Muziek

Mandy Stegeman
DTCAG.muziek@oost.kngu.nl


District MidWest

Wat

Wie

Contact   DTCAG@midwest.kngu.nl

Voorzitter

Amber Knol

 

Secretaris

Reni Spek / Manuela Bras


Juryzaken

Lisa Rockx
PenningmeesterTom Brandhoff



District Zuid Holland

Wat

 Wie

 Contact

DTC AG ZHDTCAG@zuid-holland.kngu.nl

Wedstrijdzaken

Nel Zaayer

nelzaayer@yahoo.com

Juryzaken:

Daniëlle Talboom-van Gaalen

rtalboom@kabelfoon.n

 

René Visser

Rvisser1@live.nl

Ondersteuning telprogramma

Frank Schoenmaker

frank.schoenmaker@live.nl

Lid

Jasper Verbruggen

jverbrugggen@caiway.nl


District Zuid

Wat

 Wie

 Contact

DTC AG ZuidDTCAG@zuid.kngu.nl

Contact Brabant Oost, wedstrijdorganisatie &  districtstrainingen

Jacqueline Mertens

jh.martens@home.nl

Contact Limburg en juryzaken

Cindy de Mare

cindydemare@gmail.com

Wedstrijdindeling

Jack Welten

jack.welten@gmail.com

Contact Zuid West Nederland

 

J.v.d.Hooft4@kpnplanet.nl

Wedstrijdzaken:

Fenny Bergmans-van Rijsbergen

 

 

Patricia Geuze

 

Zoeken
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×