Menu

District commissies

District Noord

Wat

Wie

Contact

Wedstrijdzaken Friesland

acrofriesland@hotmail.com

Wedstrijdzaken Groningen

Anneke Sassen

J.Nuus@kpnplanet.nl

Wedstrijdzaken Drenthe

Sanneke Strous

acrodrenthe@gmail.com

TC Friesland

 

acrofriesland@hotmail.com

TC Groningen

 

 

Wedstrijdzaken

Anneke Sassen

J.Nuus@kpnplanet.nl

Wedstrijdorganisatie

Stiena Rozema

stiena-rozema@hotmail.com

Juryzaken

Zora Luijkx

j.luijkx2@kpnplanet.nl

TC Drenthe

 

acrodrenthe@gmail.com

Sanneke Strous

 

 

Joyce van Dijk

 

 

Anke Rütze

 

 


District Oost

Wat

Wie

Contact

Wedstrijdzaken

Mandy Stegeman

acro.oost.wedstrijdzaken@gmail.com

Organisatie

Marjolein de Bree

acro.oost.organisatie@gmail.com

 

Saskia Hesselink

 

 

Anita Knul

 

Juryzaken:

 

acro.oost.juryzaken@gmail.com

Indelingen

Nicky Tijdeman

 

Wedstrijdbladen

Femie van Schoonhoven

 

 

Suzanne Ringsma

 

Muziek

Mandy Stegeman

acro.oost.muziek@gmail.com


District MidWest

Wat

Wie

Contact

Voorzitter

Marleen Hendriks

 

Secretaris

Amber Knol

acrodtc.mw@hotmail.com

Wedstrijdzaken

Marleen Hendriks & Amber Knol

acrodtc.mw@hotmail.com

Budgetbewaker

Tom Brandhoff

penningmeester.mw@hotmail.com

Contactpersoon wedstrijdbladen

 

wedstrijdbladen.mw@hotmail.com

Lid

 Lisa Rockx 

Esmée van Staten

Reni Spek



District Zuid Holland

Wat

 Wie

 Contact

Wedstrijdzaken

Nel Zaayer

nelzaayer@yahoo.com

Juryzaken:

Daniëlle Talboom-van Gaalen

rtalboom@kabelfoon.n

 

René Visser

Rvisser1@live.nl

Ondersteuning telprogramma

Frank Schoenmaker

frank.schoenmaker@live.nl

Lid

Jasper Verbruggen

jverbrugggen@caiway.nl


District Zuid

Wat

 Wie

 Contact

Contact Brabant Oost, wedstrijdorganisatie &  districtstrainingen

Jacqueline Mertens

jh.martens@home.nl

Contact Limburg en juryzaken

Cindy de Mare

cindydemare@gmail.com

Wedstrijdindeling

Jack Welten

jack.welten@gmail.com

Contact Zuid West Nederland

 

J.v.d.Hooft4@kpnplanet.nl

Wedstrijdzaken:

Fenny Bergmans-van Rijsbergen

 

 

Patricia Geuze

 

Zoeken
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×