Menu

Commissie landelijk

Landelijke technische commissie GS
NaamFunctieAdresE-mailTelefoon
Jacob PekelsmaVoorzitterWindmolen 1, 4691 LN Tholenvoorzitter@groepsspringen.kngu.nl0166-602681
Tessa Venema SecretariaatGiessen 21, 2991 RH Barendrecht secretaris@groepsspringen.kngu.nl0180-625939  
Adri DekkersFinanciële zaken Kastanjelaan 12, 7611 AJ Aadorpbudgethouder@groepsspringen.kngu.nl0546-867850
Hans ZijpWedstrijdzaken Korteweide 93, 1722 VC Zuid-Scharwoudewedstrijdzaken@groepsspringen.kngu.nl0226-318899
Jaap LindenbergReglementenRoozenburglaan 153, 4337 JD Middelburgreglementen@groepsspringen.kngu.nl0118-616133
Katharina HanebeckJuryzaken / teamgymSeghemanstraat 1, 6467 BE Kerkradejuryzaken@groepsspringen.kngu.nl06-57539866
Sharice VelthuisAvondroodstraat 29 5641 HA Eindhovenalgemenezaken@groepsspringen.kngu.nl06-21257610
Teamgymteamgym@groepsspringen.kngu.nl

Met ondersteuning vanuit het bondsbureau door Herman Jansen, medewerker team Sport en Win.

Zoeken
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×